Hallituksen täydennyshaun tulokset

21.02.2020

Hallituksen täydennyshaun myötä saimme O'Diakon hallitukseen kaksi upeaa uutta jäsentä! Iinge Lapp vastaa jatkossa kansainvälisistä asioista ja Pinja Karuveha koulutuspolitiikasta.

Hallituksen kokouksessa 11.2. hallitus järjestäytyi uudelleen ja vastuualueet ovat jatkossa seuraavat:

Tutorointi: Jonna Rasi ja Roosa Säkkinen
Tapahtumat: Katariina Lehtonen ja Elisa Laitila
Viestintä: Roosa Säkkinen
Hengelliset asiat: Jonna Rasi, Sini Al-Musawi
Kansainväliset asiat: Inge Lapp
Liikunta: Katariina Lehtonen
Sosiaalipolitiikka: Sini Al-Musawi
Koulutuspolitiikka: Pinja Karuveha
Ammattiliittovastaava: Katariina Lehtonen

Taija Välske jatkaa hallituksen puheenjohtajana ja Teemu Holopainen hallituksen varapuheenjohtajana

Hallituslaisten vastuualueet sekä yhteystiedot löydät nettisivuiltamme täältä:
https://www.odiako.fi/hallitus

05.01.2021Tervetuloa O'Diakon jäseneksi!
15.12.2020O'Diakon toimijat on valittu vuodelle 2021
11.12.2020Tervetuloa opiskelemaan Diakiin!
27.10.2020Hallitushaku vuodelle 2021!
20.10.2020O'Diakon edustajistovaalien tulos
20.10.2020Hae tutoriksi Helsinkiin!
06.10.2020KANNANOTTO: Äänestyspaikat kampuksille
14.09.2020O'Diakon edustajistovaalit toimikaudelle 2021
19.08.2020KANNANOTTO: Koulutuksen tukeminen on paras työllisyysteko - näpit irti opintotuesta
05.08.2020Tervetuloa O'Diakon jäseneksi!

Siirry arkistoon »