O'Diakon edustajisto 2019 on valittu

Share |
25.10.2018

O'Diakon edustajistoon vuodella 2019 on valittu seuraavat henkilöt:

Roby Mountrakis, Sosionomi, Helsinki
Kaisa Manner, Sosionomi, Helsinki
Pieti Muhonen, Sosionomi – kirkon nuorisotyönohjaaja, Helsinki
Jenny Kasongo, Sosionomi, Helsinki
Joey Kramer, Bachelor’s degree Programme in Social Services, Helsinki
Fekade Woldemariam, Bachelor’s degree Programme in Social Services, Helsinki
Janita Härkönen, Sosionomi, Pieksämäki
Satu Mäkinen, Sosionomi – diakoniatyö, Pieksämäki
Mia Tolonen, Sosionomi, Pori
Leo Mäkinen, Sosionomi, Pori
Niina Rytky, Sairaanhoitaja - Diakoninen hoitotyö, Oulu
Nora Järviö, Tulkki, Turku

Edustajisto järjestäytyy järjestäytymiskokouksessa 22.11.

06.11.2018O'Diako esittää Harri Nurmea OLL:n hallituksen varapuheenjohtajaksi 2019
01.11.2018Haku O'Diakon hallitukseen vuodelle 2019 on auki
26.10.2018O'Diakon jäsentunniste vaihtuu
25.10.2018O'Diakon edustajisto 2019 on valittu
15.10.2018Edustajiston kokous 22.10. klo 16
15.10.2018Iiris Hynönen on SAMOKin hallituksen puheenjohtaja 2019
05.10.2018O'Diakon edustajisto 2019 valittu
27.09.2018O'Diakon hallitus täydentyi
11.09.2018Edustajiston kokous 17.9. klo 16.30
03.09.2018O'DIAKON EDUSTAJISTON VAALIT TOIMIKAUDELLE 2019

Siirry arkistoon »